Select Text Value (2.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Other
eu: Bestea

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Select
eu: Aukeratu

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: About
eu: (r)i buruz
