Select Text Value (2.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Other
gu: અન્ય

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Allowed values
gu: અપેક્ષિત મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે
