Select Text Value (2.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Select type
kn: ಬಗೆಗಳನ್ನು ಆರಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
