Select Text Value (2.0.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: None
pl: Brak

en: Other
pl: Inne

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Select
pl: Wybierz

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: About
pl: O stronie

en: Radio Buttons
pl: Przyciski wyboru

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
pl: Klucz jest wartością zapisywaną w bazie i musi być liczbą. Etykieta będzie używana podczas wyświetlania i na formularzach służących do edycji.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
pl: Etykieta jest opcjonalna. Jeśli wiersz zawiera tylko liczbę, zostanie ona użyta jako etykieta i klucz.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
pl: Akceptowalne są też listy etykiet (jedna na wiersz), tylko jeśli pole nie przechowuje jeszcze żadnych wartości. Klucze w postaci liczb zostaną wygenerowane automatycznie na podstawie pozycji na liście.
