Select Text Value (2.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Other
az: Digər

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında
