Select Text Value (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Other
he: אחר

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Select
he: בחר

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: About
he: אודות

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)
