Select Text Value (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: None
uk: Немає

en: Select type
uk: Виберіть тип

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Select
uk: Вибір

en: Radio Buttons
uk: Радіо кнопки

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
uk: Ключ - це значення, що зберігається, і воно має бути числовим. Мітка буде використовуватися у відображуваних значеннях і формах редагування.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
uk: Мітка є необов'язковою: якщо рядок містить лише число, вона буде і ключем і міткою.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
uk: Списки міток також є прийнятними (одна мітка на рядок), лише коли поле ще не містить жодних значень. Числові ключі будуть автоматично генеруватися з позицій в списку.
