Select Text Value (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Other
hu: Egyéb

en: Select type
hu: Típus kiválasztása

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: Select
hu: Kiválasztás

en: About
hu: Leírás

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
hu: A kulcs az eltárolt érték, amely csak egész szám lehet. A címke az űrlapok szerkesztésénél és az értékek megjelenítésénél lesz felhasználva.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
hu: A címke nem szükséges. Amennyiben a sor csak egy számot tartalmaz, az lesz a kulcs és egyben a címke is.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
hu: Amennyiben a mező még nem tartalmaz értékeket, a címkéket felsorolással is meg lehet adni (soronként egyet). A számozott kulcsok automatikusan jönnek létre az elem listában elfoglalt helyéből.
