Select Text Value (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Other
jv: Liyané

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: About
jv: Ngenani

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
jv: Ora mesti nganggo jeneng: yén barisé namung siji, iki bakal didadékaké kunci lan jeneng.
