Selectify (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: None
he: ללא

en: Custom
he: מותאם

en: Blue
he: כחול

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Dropdown
he: נפתח

en: Neutral
he: ניטראלי

en: Slate
he: צפחה
