Selectify (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Blue
nl: Blauw

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Neutral
nl: Neutraal
