Selectify (1.0.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: None
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Blue
ug: كۆك

en: Indigo
ug: تۇم سۆسۈن رەڭ

en: Gold
ug: ئالتۇن رەڭ
