Selectify (1.0.5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Tags
it: Etichette

en: None
it: Nessuno

en: Blue
it: Blu

en: Dropdown
it: Menu a discesa

en: Neutral
it: Neutrale
