Selectify (1.0.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Tags
sv: Etiketter

en: None
sv: Ingen

en: Teal
sv: Grönblå

en: Blue
sv: Blå

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny

en: Slate
sv: Skiffer
