Selectify (2.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: None
lt: Joks

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Search options
lt: Paieškos pasirinkimai

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Light
lt: Šviesi

en: Neutral
lt: Neutralus

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva
