Selectify (2.0.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Display Name
fi: Näkymän nimi

en: Search options
fi: Hakuvalinnat

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Light
fi: Vaalea

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: Dark
fi: Tumma

en: Accent color
fi: Korostusväri
