Selectify (2.0.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: None
nl: Geen

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Search options
nl: Zoekinstellingen

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Blue
nl: Blauw

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Light
nl: Licht

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Dark
nl: Donker

en: Accent color
nl: Accentkleur

en: Select @label
nl: Selecteer @label

en: Remove @label
nl: @label verwijderen
