Selectify (2.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: None
tr: Hiçbiri

en: Display Name
tr: Görüntü Adı

en: Search options
tr: Arama seçenekleri

en: Blue
tr: Mavi

en: Clear All
tr: Tümünü temizle

en: Select @label
tr: @label seç
