Selectify (2.0.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: None
az: Yoxdur

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Widget
az: Vidcet

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Slate
az: Şifer

en: Select @label
az: @label seçin

en: Remove @label
az: @label -i silin
