Selectify (2.0.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Widget
be: Віджэт

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Slate
be: Спіс

en: Dark
be: Цёмная
