Selectify (2.0.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: None
bo: མེད།

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ
