Selectify (2.0.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: None
cs: Žádné

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Search options
cs: Možnosti hledání

en: Blue
cs: Modrý

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Last seen
cs: Naposledy viděn
