Selectify (2.0.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: None
da: Ingen

en: Form ID
da: Formular ID

en: Widget type
da: Widget-type

en: Untitled
da: Uden titel

en: Display Name
da: Vist navn

en: Search options
da: Søgeindstillinger

en: Blue
da: Blå

en: Filter options
da: Filter muligheder

en: Machine name
da: Internt navn

en: Light
da: Lyst

en: Last seen
da: Sidst set

en: Dark
da: Mørkt
