Selectify (2.0.3) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: None
de: Keine

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Widget type
de: Steuerelementtyp

en: Widget
de: Steuerelement

en: Untitled
de: Ohne Titel

en: Display Name
de: Angezeigter Name

en: CSS Selector
de: CSS-Selektor

en: Search options
de: Suchoptionen

en: Teal
de: Blaugrün

en: Blue
de: Blau

en: Filter options
de: Filteroptionen

en: Clear All
de: Alles entfernen

en: Machine name
de: Systemname

en: CSS selector
de: CSS-Selektor

en: Light
de: Hell

en: Display Type
de: Anzeigetyp

en: Slate
de: Schiefer

en: Available options
de: Verfügbare Optionen

en: Dark
de: Dunkel

en: Display ID
de: Kennung anzeigen

en: Accent color
de: Akzentfarbe

en: Select @label
de: @label auswählen

en: Remove @label
de: @label entfernen
