Selectify (2.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: None
el: Κανένα

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Search options
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Blue
el: Μπλε

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Last seen
el: Τελευταία παρουσία
