Selectify (2.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: None
eo: Neniu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Search options
eo: Serĉu opciojn

en: Blue
eo: Blua
