Selectify (2.0.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: None
et: Puudub

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Widget
et: Vidin

en: Search options
et: Otsingu seaded

en: Blue
et: Sinine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Select @label
et: Vali @label
