Selectify (2.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Blue
eu: Urdina

en: Filter options
eu: Iragazki aukerak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
