Selectify (2.0.3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: None
fa: هیچ

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Widget type
fa: نوع

en: Widget
fa: ساختار

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: Search options
fa: اختیارات جستجو

en: Blue
fa: آبی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Light
fa: روشن

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Last seen
fa: آخرین ورود

en: Dark
fa: تاریک
