Selectify (2.0.3) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: None
fr: Aucun(e)

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Widget type
fr: Type de widget

en: Untitled
fr: Sans titre

en: Display Name
fr: Nom d'affichage

en: CSS Selector
fr: Sélecteur CSS

en: Search options
fr: Options de recherche

en: Teal
fr: Vert canard

en: Blue
fr: Bleu

en: Filter options
fr: Options de filtre

en: Machine name
fr: Nom système

en: CSS selector
fr: Sélecteur CSS

en: Light
fr: Léger

en: Display Type
fr: Type d'affichage

en: Neutral
fr: Neutre

en: Slate
fr: Ardoise

en: Available options
fr: Options disponibles

en: Last seen
fr: Dernière visite

en: Dark
fr: Sombre

en: Gold
fr: Or

en: Accent color
fr: Couleur d'accentuation

en: Select @label
fr: Sélectionner @label

en: Remove @label
fr: Retirer @label

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.
