Selectify (2.0.3) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Save configuration
gd: Sàbhail an rèiteachadh

en: None
gd: Chan eil gin

en: Form ID
gd: ID an fhoirm

en: Widget type
gd: Seòrsa a' widget
