Selectify (2.0.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: None
gl: Ningún

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Widget
gl: Control

en: Untitled
gl: Sen título

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Search options
gl: Opcións de selección

en: Blue
gl: Azul

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Slate
gl: Lousa

en: Dark
gl: Escuro
