Selectify (2.0.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: None
he: ללא

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Widget
he: וידג'ט

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Search options
he: אפשרויות חיפוש

en: Blue
he: כחול

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Neutral
he: ניטראלי

en: Slate
he: צפחה

en: Last seen
he: התחבר בפעם אחרונה
