Selectify (2.0.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: None
hi: कोई नहीं

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Widget type
hi: विजेट प्रकार

en: Display Name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Blue
hi: नीला

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Slate
hi: पटिया
