Selectify (2.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: None
hr: Nema

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Widget
hr: Cinculator

en: Blue
hr: Plava

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
