Selectify (2.0.3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: None
hu: Nincs

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Search options
hu: Keresési szempontok

en: Teal
hu: Halványkék

en: Blue
hu: Kék

en: Filter options
hu: A szűrők beállításai

en: Clear All
hu: Összes törlése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Light
hu: Világos

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa

en: Neutral
hu: semleges

en: Last seen
hu: Itt volt

en: Dark
hu: Sötét

en: Select @label
hu: @label kiválasztása

en: Remove @label
hu: @label eltávolítása
