Selectify (2.0.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: None
id: Tiada

en: Form ID
id: ID formulir

en: Widget type
id: Jenis widget

en: Widget
id: Piranti

en: Display Name
id: Nama tampilan

en: Blue
id: Biru

en: Machine name
id: Nama mesin

en: CSS selector
id: Pemilih CSS

en: Last seen
id: Terakhir dilihat
