Selectify (2.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: None
is: Engin

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Blue
is: Blár

en: Clear All
is: Hreinsa allt
