Selectify (2.0.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: None
it: Nessuno

en: Form ID
it: ID del form

en: Widget type
it: Tipo di widget

en: Untitled
it: Senza titolo

en: Display Name
it: Nome di visualizzazione

en: Search options
it: Opzioni ricerca

en: Blue
it: Blu

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Light
it: Chiaro

en: Display Type
it: Tipo di visualizzazione

en: Neutral
it: Neutrale

en: Dark
it: Scuro
