Selectify (2.0.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: None
ja: なし

en: Form ID
ja: フォームID

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Display Name
ja: 表示名

en: Search options
ja: 検索オプション

en: Blue
ja: ブルー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Display Type
ja: 表示タイプ

en: Slate
ja: スレート

en: Remove @label
ja: @labelを削除
