Selectify (2.0.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: None
jv: Nihil

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Widget
jv: Piranti

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
