Selectify (2.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: None
ka: არცერთი

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Blue
ka: ლური
