Selectify (2.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: None
km: គ្មាន

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត
