Selectify (2.0.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Untitled
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ ಇಲ್ಲದ

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Clear All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಳಿಸು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Indigo
kn: ವಜ್ರನೀಲಿ

en: Available options
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವ ಆಯ್ಕೆಗಳು
