Selectify (2.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: None
ku: هیچ

en: Blue
ku: شین

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Last seen
ku: دواجار بینراوە
