Selectify (2.0.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: None
lv: Nav

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Widget
lv: Logrīks

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: CSS Selector
lv: CSS selektors

en: Search options
lv: Meklēšanas iespējas

en: Blue
lv: Zils

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Slate
lv: Akmens
