Selectify (2.0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: None
mn: Байхгүй

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
