Selectify (2.0.3) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: None
ms: Tiada

en: Widget type
ms: Jenis widget

en: Blue
ms: Biru

en: Machine name
ms: Nama mesin
