Selectify (2.0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: None
oc: Pas cap

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: Search options
oc: Cercar d'opcions

en: Blue
oc: Blau

en: Machine name
oc: Nom sistèma
