Selectify (2.0.3) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: None
pl: Brak

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: Search options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Blue
pl: Niebieski

en: Filter options
pl: Opcje filtrowania

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: CSS selector
pl: Selektor CSS

en: Light
pl: Jasny

en: Slate
pl: Popielaty

en: Last seen
pl: Ostatnio był(a)

en: Dark
pl: Ciemny

en: Gold
pl: złoty

en: Select @label
pl: Wybierz @label

en: Remove @label
pl: Usuń @label
